Bohoslužby od 3. 8. přesouváme opět do baziliky

 30.07.2020 | Vzhledem k nepříznivému vývoji coronaviru z preventivních důvodů opět přesuneme všechny mše svaté do baziliky sv. Petra a Pavla.

Počet nakažených coronavirem v Praze se po nějakém čase opět zvýšil. Proto jsme se rozhodli přesunout všechny mše svaté do větších prostor baziliky sv. Petra a Pavla, kde se snáz dodrží rozestupy a tak se sníží riziko jakékoli nákazy. Prosíme všechny farníky a účastníky bohoslužeb za pochopení tohoto opatření. Na konci prázdnin vyhodnotíme, jak se situace vyvíjí a pak se rozhodneme, zda ponecháme toto nastavení i nadále.

V bazilice bude běžet prohlídkový turistický režim do 17.45. Turisty a návštěvníky baziliky žádáme, aby po 18 hodině již nevstupovali do baziliky za účelem turistické prohlídky a respektovali nezbytný klid pro konání bohoslužeb.