Nové webové stránky

 16.05.2020 | K výročí 950 let vyšehradské kapituly spouštíme nové webové stránky!

K výročí 950 let od založení vyšehradské kapituly jsme spustili webové stránky ve zcela nové úpravě v responzivním designu. Web je členěn poněkud jinak, než byla předchozí podoba. Rozdělili jsme ho na tři podweby.

Pro návštěvníky Vyšehradu bude zajímavá především část věnovaná Bazilice a vlastně i areálu Vyšehradu. Pro farníky a zájemce o bohoslužby jsme připravili stránky Farnost a nakonec web Kapitula je věnován samotné vyšehradské kapitule, kanovníkům a také hospodářské činnosti.

Stránky budou postupně doplňovány. Věříme, že se podařilo přinést větší přehlednost a snazší orientaci.

Nové webové stránky jsme vytvořili ve spolupráci s firmou Fenomen multimedia, a.s. Děkujeme všem spolupracovníkům, fotografům, historikům a dalším, kdo nám pomohli web připravit.