Sbírka na farnost

13.10.2023 | Sbírka na pomoc farnosti. Chceme nabídnout možnost darovat dar na provoz farnosti pomocí QR kódu.

Na farním dni 8. října 2023 jsme informovali o rozběhnutí sbírky na pomoc farnosti. Chceme nabídnout možnost přispět „dar na provoz farnosti“. Cílíme především na ty, kdo si nenosí hotovost, ale používají mobilní bankovnictví. Proto jsou zde QR kódy pro možnost přispět.

Pomoci se dá i přímo posláním z osobního účtu na účet farnosti:

Číslo účtu farnosti: 6093359/0800
Variabilní symbol: 3022000
Zpráva pro příjemce: Dar na provoz farnosti.
Název naší farnosti: Římskokatolická farnost u kostela sv. Petra a Pavla Praha – Vyšehrad
Přednastavená částka: 200 Kč, lze snadno změnit přímo v mobilním bankovnictví.

Je možné požádat o Potvrzení o přijetí daru. Žádost o potvrzení o daru je třeba směřovat na emailovou adresu: farnost@kkvys.cz
Potvrzení o daru slouží k tomu, aby si dárce mohl odečíst dar od základu své daně. Přikládá se k daňovému přiznání, které se odevzdává v prvním kvartále nového kalendářního roku.

Děkujeme za pomoc každému!