Synoda o synodalitě ve farnosti Vyšehrad

13.11.2021 | Ve farnosti Vyšehrad se synodální skupinky sejdou 8. a 22. ledna 2022.

Farnost Vyšehrad se připojuje k synodální cestě, ke které vyzval papež František. Zveme farníky k připojení se této přípravné fáze na biskupskou synodu. První setkání bude 8. ledna 2022 od 15 hodin ve farní místnosti. Druhé setkání proběhne 22. ledna 2022 tamtéž. Kdo má zájem se připojit, ať se přihlásí mailem na farnost@kkvys.cz nebo v sakristii kostela. Přesnější informace budou uveřejněny zde na webu farnosti.

Více o otázkách přípravy na Synodu o synodalitě najdete na webu Pastoračního střediska Arcibiskupství pražského.

Pokud se zhorší pandemie covidu, budeme informovat na těchto stránkách o změnách setkání.